Za darmo i to z Polski. Dzisiaj pobierzesz „przytłaczająco dobry” survival horror

Darkwood
Newsy PC

Dzisiaj możemy pobrać za darmo grę od polskiego studia Acid Wizard. Mowa o przerażającym Darkwood, który zostaje udostępniony za free w Epic Games Store.

13 października o godzinie 17:00 następuje zmiana darmowych gier w Epic Games Store. Od tego czasu, aż do 20 października, przypiszesz do swojego konta polską grę Darkwood.

Darkwood za darmo w Epic Games Store

Gra zostanie udostępniona o wspomnianej godzinie pod tym linkiem:

Polska produkcja może pochwalić się przytłaczająco dobrymi opiniami na Steam, a polski deweloper podkreśla, że jego gra to nowe spojrzenie na survival horror.

Tak opisano najważniejsze aspekty Darkwood na karcie produkcji:

  • W dzień przemierzaj generowany losowo las, poszukuj materiałów oraz broni, odnajduj sekrety, rozwiązuj zagadki.
  • Nocą wróć do swojej kryjówki, barykaduj się, zastawiaj pułapki. Ukrywaj się lub broń przed tym co czeka w ciemnościach.
  • Zyskuj nowe umiejętności przez pozyskiwanie esencji ze zmutowanej fauny i flory.
  • Twoje wybory będą miała spory wpływ na Darkwood oraz jego mieszkańców. Wybory których dokonasz przełożą się na historię, której doświadczysz.
  • Wraz z upływem czasu, granice pomiędzy rzeczywistością a koszmarnymi fantazjami zacierają się. Zaczniesz nie tylko kwestionować zdrowie psychiczne głównego bohatera, ale możesz trafić również na własne ukryte dotychczas lęki….

Zamierzacie pobrać Darkwood za darmo i pobuszować po strasznym lesie?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie