Ostatnia chwila na odebranie gry za darmo z Epic Games Store. Od dziś kolejne prezenty

Epic Games Store - gra za darmo
Newsy PC

Najnowsza gra za darmo z Epic Games Store jest dostępna do odebrania przez ostatnią chwilę. Już o 17:00 zgarniemy kolejne darmówki.

Do dzisiejszego popołudnia możecie odebrać bezpłatnie Terraforming Mars. To growa adaptacja popularnej planszówki, w której gracze kontrolują korporacje mające na celu skolonizowanie Marsa i dostosowanie go do potrzeb ludzkiej cywilizacji. Produkcja cieszy się dobrymi opiniami i można w nią grać zarówno samemu (przeciwko sterowanym przez SI przeciwnikom), jak i w trybie wieloosobowym. Jeśli raz dodacie tytuł do biblioteki, zostanie w niej już na zawsze.

Kolejne gry za darmo w Epic Games Store

Dziś od godziny 17:00 będziecie mogli odebrać dwa kolejne tytuły. Do biblioteki Epic Games Store przypiszecie bezpłatnie świetne Prey oraz Jotun: Valhalla Edition.

Prey to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby od twórców Dishonored i Deathloop. Gracze trafiają w niej na pewną pechową stację kosmiczną, na której dochodzi do nieudanego eksperymentu. Tytuł wyróżnia otwartość na pomysły graczy i spora dowolność w sposobach radzenia sobie ze stawianymi przez twórców wyzwaniami.

Jotun: Valhalla Edition jest prześliczną grą akcji, która kładzie spory nacisk na eksplorację. Wcielamy się w Thorę, która musi udowodnić mitologicznym bóstwom, że zasłużyła na postawienie nogi w Valhalli. Nie zabraknie epickich walk z bossami, oraz prześlicznych krajobrazów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie