Za tydzień w Epic Games Store dwie gry za darmo, w tym kuzyn Left 4 Dead

Epic Games Store niedługo z dwiema kolejnymi grami za darmo
Newsy PC

Użytkownicy Epic Games Store nie mają powodów, aby narzekać na brak gier do odebrania. W przyszłym tygodniu zgarną dwie kolejne produkcje za darmo.

Na graczy czekają warte uwagi gry: Killing Floor 2 i Ancient Enemy. Oba tytuły będą dostępne do odebrania od 7 do 14 lipca. Jeśli raz dodacie je do swoich bibliotek, zostaną w nich już na zawsze.

Jeśli lubicie Left 4 Dead, Back 4 Blood i inne kooperacyjne gry akcji z zombiakami lub mutantami w rolach przeciwników, Killing Floor 2 może się Wam spodobać. To dynamiczna strzelanka, w której gracze wcielają się cywilów i najemników próbujących powstrzymać hordy potworów przed opanowaniem Europy. Nie ma tu co prawda zbyt głębokiej fabuły, ale przynajmniej rozwałka potrafi bawić.

Fani wolniejszych gier również znajdą coś dla siebie. Ancient Enemy jest strategiczną karcianką z elementami RPG, w której gracze mierzą się z wieloma groźnymi przeciwnikami w turowych starciach. Nie brakuje też oczywiście budowania talii, bez czego nie mogłaby obyć się chyba żadna dobra produkcja karciana.

Przypominam, że obecnie możecie odebrać trzy inne gry za darmo z Epic Games Store. Do zgarnięcia są Hood: Outlaws & Legends, Iratus: Lord of the Dead oraz Geneforge 1 – Mutagen. Możecie je odebrać do 7 lipca do godziny 17:00. Warto się spieszyć, bo wszystkie wymienione tytuły warto przynajmniej sprawdzić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie