Mamy powód do radości. Tajemnicza gra za darmo z Epica okazała się wielkim hitem

Borderlands 3 Epic Games Store gra za darmo
Newsy PC

W tym tygodniu gry za darmo ze wszystkich możliwych platform mogą schować się przy propozycji Epic Games. Platforma sprezentowała nam ogromny hit.

Do godziny 17:00 na odbiór czekały aż trzy bezpłatne tytuły: Prey, Jotun – Valhalla Edition, a także Redout – Enhanced Edition. Punkt o piątej zastąpiła je jedna wprawdzie produkcja, ale za to jaka – Borderlands 3. Epic po raz kolejny pokazał swoją szczodrość, jeśli chodzi o gry za darmo; tego tytułu naprawdę nikt się tu nie spodziewał.

Borderlands 3 to kontynuacja doskonałej strzelanki od Gearbox Software. Choć rzeczywiście strzelanie to spora część całej rozgrywki, coś dla siebie znajdą przy tym tytule również zwolennicy innych gatunków. Gra to klasyczny już tzw. looter shooter, czyli jest nastawiona w dużej mierze na zbieranie wszelkiego rodzaju łupów. Ma w sobie także sporo z RPG, zatem nie chodzi tu wyłącznie o bezmyślne strzelanie do wszystkiego, co się rusza (albo i nie). Choć fabuła nie jest tu najistotniejszym elementem, gra nie jest całkowicie jej pozbawiona; największy nacisk położono tu po prostu na przemierzanie poszczególnych lokacji w Kosmosie oraz walkę z wymagającymi przeciwnikami.

Grę możecie odebrać całkowicie za darmo tylko przez najbliższy tydzień, czyli do 26 maja do godziny 17:00 polskiego czasu. O tej porze bezpłatny tytuł znów się zmieni; w następny czwartek otrzymamy kolejną tajemniczą grę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie