Gry na PS4 w 2017 roku. Sony “pomyliło się” pokazując niektóre tytuły

Taka wpadka nie powinna mieć miejsca.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć filmik, za który odpowiada europejski oddział PlayStation. Jak dobitnie wskazuje jego tytuł, wideo jest przeglądem tytułów, które zostaną wydane na PS4 w 2017 roku. Okazuje się jednak, że nie wszystkie produkcje wymienione w materiale na pewno pojawią się w ciągu najbliższych 12 miesięcy.


Jeden z graczy słusznie zauważył, że spot reklamowy przedstawia również Detroit: Become Human oraz Dreams, których termin premiery nie został jeszcze ujawniony. Umieszczenie tych gier w wideo jest zatem pomyłką czy potwierdzeniem, że zostaną wydane w 2017 roku? Na pytanie odpowiada sam Shuhei Yoshida, prezydent Sony Worldwide Studios. Krótko i dobitnie: To pomyłka.

Wygląda zatem na to, że europejski oddział PlayStation trochę się zagalopował wrzucając do wideo wspomniane tytuły. Możliwe oczywiście, że owe gry zobaczymy na rynku jeszcze przed kolejnym Sylwestrem, lecz ich premiera nie została potwierdzona na 2017 rok. Zatem nie ma się co napalać i trzeba czekać na choćby targi E3, gdzie może poznamy konkretne daty premier Detroit: Become Human oraz Dreams.

Detroit: Become Human oraz Dreams nie zostały potwierdzone na 2017 rok.
Detroit: Become Human oraz Dreams nie zostały potwierdzone na 2017 rok.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

55 Shares
Share55
+1
Tweet