Nadchodzi nowa era gier LEGO. Duży wydawca szykuje wyścigi i nie tylko

Gry LEGO - wyścigi
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Gry LEGO wkraczają w kolejną erę. Jeden z największych wydawców rzekomo szykuje dość nietypowe (jak na LEGO) produkcje.

Firma 2K miała podpisać umowę, dzięki której powstaną kolejne gry LEGO – donosi VideoGamesChronicle. Produkcją nowych tytułów miałyby zająć się studia Sumo Digital (twórcy Sackboy: A Big Adventure i LittleBigPlaner 3) oraz Visual Concepts (odpowiedzialne za WWE 2K22 oraz NBA 2K22).

Sumo Digital ma zajmować się przeniesieniem klocków LEGO do świata gier sportowych w postaci… produkcji piłkarskiej. Cóż, FIFA, eFootball i UFL zyskają nietypową konkurencję. Tytuł ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Choć plotki mówiły, że studio Visual Concepts stworzy nową odsłonę Midnight Club, zespół w istocie zajmie się klockową grą wyścigową z otwartym światem. Jeśli jesteście fanami Forza Horizon, pomysł ten chyba niespecjalnie Was dziwi. Premiera gry rzekomo jest zaplanowana na przyszły rok.

W produkcji ma znajdować się także trzecia, nieznana jeszcze gra LEGO. Wiadomo tyle, że ten projekt również ma być tytułem sportowym, lecz konkretów na razie brakuje.

Wspomniane wyżej produkcje mogą zaoferować gościnne występy postaci z serii LEGO bazujących na znanych licencjach jak chociażby Star Wars, Harry Potter i Marvel. Nie jest to jednak nic pewnego.

Jeśli chodzi o gry LEGO od TT Games, podobno mają dalej powstawać. Firma Warner Bros. straciła jednak ekskluzywne prawa do produkcji z kultowymi klockami w roli głównej.

Powyższe wieści nie są jeszcze niczym oficjalnym. Firma 2K nie skomentowała doniesień. Źródło przecieku jest jednak wiarygodne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie