Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Grounded, gra o małych ludziach w dużym ogrodzie, otrzyma dziś darmowe demo [AKTUALIZACJA]

Premiera nowego tytułu od Obsidian Entertainment planowana jest na koniec lipca. Osoby zainteresowane produkcją o ogródku będą mogły od dziś wypróbować bezpłatne demo w ramach Steam Game Festival.

[AKTUALIZACJA]

Demo jest już dostępne. Więcej niespodzianek przygotowanych przez platformę Valve w ramach Festiwalu Gier znajdziecie tutaj.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Na nieco ponad miesiąc przed debiutem Grounded twórcy postanowili podzielić się z graczami darmową wersją demonstracyjną tytułu. Zgodnie z danymi, jakie widnieją na oficjalnej stronie gry, demo ma zostać udostępnione jeszcze dziś na Steamie i Xboksie One (dla osób zarejestrowanych w Xbox Insider).

Próbna wersja ma mieć pewne ograniczenia: po pierwsze, będzie ona dostępna od 16 do 22 czerwca, a po drugie, da nam możliwość testowania tytułu jedynie przez 30 minut.

Grounded gracze wcielą się w miniaturowe dzieci, których głównym celem będzie przetrwanie w ogrodzie przepełnionym różnymi żyjątkami i rozwiązanie zagadki pomniejszenia. Tytuł ma stanowić połączenie survivalu, kooperacji i craftingu – twórcy przewidują zbieranie surowców i budowanie baz.

Produkcja, która została zapowiedziana pod koniec 2019, trafi do graczy już 28 lipca, debiutując na pecetach i konsolach Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się