Grounded wkrótce zadebiutuje w pełnej wersji. Znamy datę premiery

Grounded z datą premiery pełnej wersji. Zagramy niedługo
Newsy PC Xbox Series XOne

Grounded wreszcie opuści wczesny dostęp. Studio Obsidian Entertainment potwierdziło, kiedy zadebiutuje pełna wersja tego oryginalnego survivalu.

Reżyser gry, Adam Bennecke, zapowiedział na Twitterze, że pełna wersja Grounded zostanie udostępniona graczom już 27 września. Niedawno dowiedzieliśmy się, że gra opuści wczesny dostęp we wrześniu, ale nie poznaliśmy wówczas konkretnej daty debiutu.

Premierowa wersja survivalu Obsidian Entertainment ma zaoferować sporo zawartości, w tym pełną kampanię grywalną solo lub w kooperacji. Nie zabraknie też wielu nieobecnych we wczesnodostępowej wersji elementów, w tym morderczej i ogromnej modliszki, z którą zmierzą się gracze. Obsidian szykuje również nowe bronie oraz zbroje dla postaci graczy.

W maju gra otrzymała sporą aktualizację The Bugs Strike Back, która znacznie rozszerzyła dostępną zawartość. Do produkcji trafiły wówczas takie elementy jak nowy system obrony bazy, kolejne przedmioty do zebrania oraz system Faction Reactivity, który sprawia, że wybrane grupy owadów zareagują na naruszanie ich terytorium oraz regularne atakowanie przedstawicieli ich gatunku.

Grounded jest dostępne na PC, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Grę można też znaleźć w ofercie subskrypcji Xbox Game Pass.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie