GRID Legends otrzymało obszerny materiał z rozgrywki. Lepiej weźcie coś do jedzenia i picia

Grid Legends - kraksa na torze wyścigowym
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy GRID Legends udostępnili w sieci pokaźny fragment gameplay’u. Ten pochodzi z kampanii fabularnej gry zatytułowanej „Driven to Glory”. Nie zabrakło także komentarza twórców oraz innych osób zaangażowanych w tworzenie produkcji.

Uwaga – poniższe wideo zawiera oczywiście spoilery z kampanii fabularnej. Jeśli nie chcecie sobie ewentualnie popsuć zabawy i wolicie poczekać z poznawaniem historii przedstawionej w produkcji, odradzam zapoznawanie się z tym nagraniem. W przeciwnym razie życzę miłego seansu.

Na powyższym wideo zaprezentowano wyścigi z samochodami najróżniejszej maści. Te jednak nie skradły najbardziej mojej uwagi w przeciwieństwie do muzyki i warkotu silników. Trzeba przyznać, że nowy GRID brzmi świetnie, ale graficznie trochę mu jeszcze daleko do takiego Forza Horizon 5. Nie będę jednak stawiał na tej kwestii krzyżyka, bo do premiery produkcji pozostał jeszcze miesiąc, a do tego czasu grafika może zaliczyć delikatny lifting.

GRID Legends zadebiutuje 24 lutego 2022 roku. Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Produkcja będzie dostępna również w ramach EA Play Pro. Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasze komputery sprostają najnowszemu dziełu Codemasteres, zachęcam zapoznać się z wymaganiami systemowymi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie