GRID Legends do przetestowania przed premierą

GRID Legends - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

GRID Legends to kolejna odsłona cenionej serii gier wyścigowych. Fani motoryzacji odliczają dni do premiery, ale nie muszą aż tyle czekać.

EA i Microsoft sprawią graczom świetny prezent i to przed premierą gry.

GRID Legends w Xbox Game Pass

Codemasters potrafią w gry wyścigowe jak mało kto. I choć ostatnie ich produkcje pokroju niedawnej iteracji F1 spotkały się z dobrym odbiorem, deweloperzy musieli jeszcze naprawić grę, która zmagała się z paroma problemami. Jeżeli martwicie się o jakość nowej części GRID – nie musicie!

Wszystko dlatego, że posiadacze abonamentu EA Play będą mogli przetestować pozycję jeszcze przed premierą. Swoiste demo pozwoli w zasadzie na całkiem sporo, bo zyskamy dostęp do pełnej wersji. Na trzy dni przed premierą tytułu (zaplanowaną na 25 lutego, czyli wersja próbna ruszy 22 lutego), uzyskamy 10 godzin triala.

W jego trakcie będzie można bez problemu spróbować różnych trybów rozgrywki, w tym kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza. 10 godzin to całkiem sporo, więc raczej nie powinniśmy obawiać się o to, że nie zdążymy dowiedzieć się, o co w ogóle chodzi w tej grze.

Warto podkreślić, iż najnowszy GRID trafi do EA Play w dwóch wersjach – podstawowej oraz Deluxe Edition. Ta druga dostępna będzie dla posiadaczy EA Play Pro. Abonament od Electronic Arts zawiera się także w Xbox Game Pass, więc entuzjaści „zielonych” również nie powinni czuć się pominięci.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie