Gran Turismo 7 powoli się rozpędza. Poprawiona inteligencja, dźwięk 3D, aplikacja mobilna…

To jeden z takich tytułów, na który czekamy z nieziemską niecierpliwością. Twórcy Gran Turismo 7 kompletują ekipę do pracy nad tytułem, zdradzając co nieco o samej grze.

Studio Polyphony Digital milczy na temat Gran Turismo 7 i póki co, rzadko widzimy w sieci informacje dotyczące tej oczekiwanej produkcji. Garść szczegółów można jednak wykręcić z 13 ofert pracy, które deweloper zamieścił w sieci. Firma poszukuje grafików, speca od sztucznej inteligencji, fizyki czy aplikacji mobilnych.


Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Gran Turismo 7 stawia na totalnie odświeżoną inteligencję kierowców, którzy mają reagować na zmieniające się wciąż warunki podobnie jak prawdziwi kierowcy.

Mowa jest również o implementacji reguł dotyczące takich rodzajów wyścigów, jak GT, rally oraz NASCAR. Wspomniano również o misjach.

Polyphony Digital zamierza stworzyć narzędzia do renderowania dźwięku na podstawie informacji z otoczenia 3D oraz myśli o aplikacji mobilnej, która ma współpracować z Gran Turismo 7. Wymieniono również wykorzystanie GPU przy obliczaniu fizyki świata.

Wygląda zatem na to, że deweloperzy w końcu przyspieszają tempo i może wkrótce usłyszymy oficjalną zapowiedź Gran Turismo 7.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

55 Shares
Share55
+1
Tweet