Piękny gest gracza wobec nieznajomego. To pokazuje, jak silna potrafi być społeczność

Gracz zdobył się na piękny gest. Społeczność potrafi być wspaniała
Newsy PC

Pewien gracz na Reddicie zaoferował swoją pomoc w zdobyciu ciężkiego osiągnięcia na Steam. Nieznajomy sprezentował mu aż trzy gry w zamian.

Takie rzeczy nie zdarzają się często, ale zawsze pokazują, że gracze potrafią być naprawdę świetną społecznością. Jeden z nich borykał się z trudnym do zaliczenia osiągnięciem, ale ktoś zdecydował się mu pomóc.

Gracz nagrodził nieznajomego

Jeżeli zazwyczaj kojarzycie słowo “gracze” z “toksycznością”, to macie w tym sporo racji. Nie oznacza to jednak, że nie ma miejsca wśród nas na pozytywne i miłe gesty. Do takich z pewnością należy zaliczyć to, co zrobił pewien internauta w geście podziękowania do drugiego. W tej historii nie tylko obydwaj pomagają sobie nawzajem, ale jeden z nich zdecydował się na wyjątkowy prezent.

Cała sprawa zaczęła się na Reddicie, w wątku poświęconym Orcs Must Die!. W drugiej części gry jest osiągnięcie “Six Degrees”, które opiera się na rozegraniu gry w kooperacji z kimś, kto już to osiągnięcie posiada. “Acziwek” stał się viralem, przez co spora grupa graczy bezustannie szuka pomocy w jego wbiciu. Autor posta na r/gaming wyjaśnił, że sam chętnie pomaga w tym innym. I taka nieznajoma osoba właśnie się znalazła.

W ramach podziękowania za wbicie osiągnięcia, nieznajomy nagrodził autora posta trzema grami z jego listy życzeń. Na screenie znajdziemy informacje o otrzymaniu w postaci prezentu Undertale, Age of Empires II – Definitive Edition oraz Papers, Please, czyli de facto trzech naprawdę świetnych (a nawet wyjątkowych, jeśli chodzi o Undertale) pozycji. Gracz absolutnie się tego nie spodziewał, a cały gest zrobił na nim takie wrażenie, że musiał opisać tę sytuację na Reddicie. Takich kompanów życzę i sobie i Wam!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie