Gra za darmo czeka na Epic Games Store. Polecam ją z całego serca

Epic Game Store - gra za darmo - Brothers a Tale of Two Sons
PC

Co oznacza dla graczy godzina 17:00 w czwartek? Oczywiście tylko jedno. Kolejna gra za darmo czeka już na Was na Epic Games Store, a tym razem jest to tytuł, który wzbudzi w niejednej osobie wzruszenie oraz spore zaangażowanie.

Brothers: A Tale of Two Sons dostępne jest na EGS do 24 lutego 2022 roku, do godziny 16:59. Polecam najlepiej w momencie czytania tego tekstu zalogować się do wymienionej platformy w celu przypisania gratisu, by później ewentualnie o tym nie zapomnieć.

Brothers: A Tale of Two Sons opowiada historię dwójki braci, którzy wyruszyli w podróż w celu znalezienia lekarstwa dla swojego ciężko chorego ojca. Gracz przez całą rozgrywkę steruje dwójką bohaterów, którzy muszą ze sobą ściśle współpracować. Szczególnie polecam ogrywać ten tytuł przy pomocy pada, ponieważ ze względu na wyjątkowe sterowanie będziecie w stanie wczuć się jeszcze bardziej w immersję. Nie spoilerując za wiele, twórcy w świetny sposób wykorzystali różnice między braćmi, które przełożono na mechaniki gry.

Już za tydzień czeka Was kolejna gra za darmo. Jest nią turowe RPG fantasy o tytule Cris Tales. Jest to stosunkowo świeża pozycja, ponieważ zadebiutowała na rynku w lipcu 2021 roku. Produkcja wyróżnia się na tle pozostałych możliwością podróżowania w czasie, co generuje sporo dodatkowych opcji.

Jesteście chętni na kolejne okazje? Zachęcam regularnie zaglądać do Działu Promocji, by być cały czas na bieżąco z najlepszymi ofertami na gry, dodatki, akcesoria, konsole oraz pozostałe artykuły kojarzone z gamingiem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie