Gra za darmo na PS4 i PS5. To produkcja dla fanów nietypowych pirackich klimatów w VR

PS Store - logo
PS4 PS5

W PlayStation Store pojawiła się kolejna gra za darmo. Każdy chętny gracz może odebrać produkcję o piratach przeznaczoną na PS VR.

Do zgarnięcia jest produkcja Pirate Flight (VR) w wersji na PS4, która uruchomi się także na PS5, jeśli posiadacie zestaw gogli wirtualnej rzeczywistości od PlayStation i odpowiednią przejściówkę. Grę odbierzecie w PS Store z poziomu konsoli, ale możecie też dodać ją do swojej biblioteki przez przeglądarkę. Kartę produktu w PS Store znajdziecie w tym miejscu.

Aby odebrać grę nie musicie posiadać aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Promocja potrwa jedynie do 13 stycznia, więc warto nie odkładać przypisania gry do biblioteki na późniejszy termin.

Twórcy Pirate Flight (VR) określają grę mianem najbardziej przystępnej produkcji VR o lataniu. Gracze mogą ścigać się w przestworzach, strzelać do przeciwników, eksplorować trzy krainy i wykonać łącznie 90 zadań. Nie ma tu żadnych systemów rodem z symulatora i jest to produkcja stworzona dla miłośników mniej wymagającej rozgrywki. Jeśli macie gogle wirtualnej rzeczywistości od Niebieskich i nie macie w co grać, być może tytuł ten sprawi Wam trochę frajdy. Może i nie zachwyca grafiką, ale rozgrywka wygląda na odprężającą.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie