PS Store - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Gra za darmo na PS4 i PS5. To produkcja dla fanów nietypowych pirackich klimatów w VR

W PlayStation Store pojawiła się kolejna gra za darmo. Każdy chętny gracz może odebrać produkcję o piratach przeznaczoną na PS VR.

Do zgarnięcia jest produkcja Pirate Flight (VR) w wersji na PS4, która uruchomi się także na PS5, jeśli posiadacie zestaw gogli wirtualnej rzeczywistości od PlayStation i odpowiednią przejściówkę. Grę odbierzecie w PS Store z poziomu konsoli, ale możecie też dodać ją do swojej biblioteki przez przeglądarkę. Kartę produktu w PS Store znajdziecie w tym miejscu.

Aby odebrać grę nie musicie posiadać aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Promocja potrwa jedynie do 13 stycznia, więc warto nie odkładać przypisania gry do biblioteki na późniejszy termin.

Twórcy Pirate Flight (VR) określają grę mianem najbardziej przystępnej produkcji VR o lataniu. Gracze mogą ścigać się w przestworzach, strzelać do przeciwników, eksplorować trzy krainy i wykonać łącznie 90 zadań. Nie ma tu żadnych systemów rodem z symulatora i jest to produkcja stworzona dla miłośników mniej wymagającej rozgrywki. Jeśli macie gogle wirtualnej rzeczywistości od Niebieskich i nie macie w co grać, być może tytuł ten sprawi Wam trochę frajdy. Może i nie zachwyca grafiką, ale rozgrywka wygląda na odprężającą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%