Gra na PS5 za darmo. Dodawajcie do konta już teraz

Gra za darmo na PS5. Odbierajcie już teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Nierzadko zdarzają się zupełnie nowe gry na PS5 i to bez żadnych opłat. Nowa gra za darmo na konsole Sony to intrygujące Interaction Isn’t Explicit.

Nie oszukujmy się, ale to właśnie PC dominuje pod kątem gier za darmo. Epic Games Store cały czas rozdaje darmowe tytuły, regularnie robi to też GOG, a czasami nawet na Steam da się zgarnąć intrygującego indyka. Konsole raczej rzadko kiedy mogą zaoferować graczom coś nowego za darmo. Można oczywiście grać w tytuły free-to-play, ale i nawet takie pozycje nie wychodzą tak często. Deweloper Frank L. Silva upewnił się, że posiadacze PS5 będą mieli w co pograć, bo wydał właśnie Interaction Isn’t Explicit.

Nowa gra za darmo na PS5

Jest to nowa gra za darmo na PS5, którą pobierzemy bez żadnych ukrytych „sztuczek”. Nie trzeba PS Plusa, innych subskrypcji czy abonamentów ani zapisywania się do newsletterów. Wystarczy jedynie zalogowanie się na swoje konto PSN, udanie się do PS Store i kliknięcie „Dodaj do biblioteki”. Zrobicie to dzięki poniższemu linkowi.

Czymże jednak jest ta gra? No cóż, po części faktycznie mówimy o grze, a po części o dość odważnym pomyśle studiującym gaming pod szerszym kątem. Twórca skupił się na interakcjach gracz-gra, oddając nam bardzo krótką platformę z elementami akcji i studium konceptualnego. Nie martwcie się jednak, bo w całym swoim jestestwie nadal mówimy o grze wideo.

Ta oferuje wyłącznie rozgrywkę dla jednej osoby, ale tytuł posiada za to wsparcie trofeów. Platyny nie zdobędziemy, ale inne pucharki jak najbardziej. Przyznam, że gra oferuje bardzo artystyczną, ale i piękna oprawę audiowizualną. Zobaczcie zresztą gameplay:

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie