Nowa gra za darmo do odebrania. „Bardzo pozytywnie” oceniana pozycja

Gra za darmo do odebrania. Gracze ją kochają | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna w ramach rozdawnictwa Epic Games Store przekona do siebie fanów żeglugi, piratów, a także odkrywania.

Ostatnio mogliśmy odebrać prawdziwy hicior. Epic Games Store zakończył swoje świąteczno-noworoczne rozdawnictwo w wielkim stylu, oferując graczom dodanie do konta Marvel’s Guardians of the Galaxy, czyli jedną z najlepiej przyjętych gier Marvela. Spodziewać się więc można, że teraz „forma” nieco spadnie. Nie liczcie więc na wielkie tytuły AAA, choć oferowane indyki niejednokrotnie okazywały się bardzo udane.

Nowa gra za darmo dla fanów żeglugi

I tak też jest z nową grą za darmo w Epic Games Store. Tym razem platforma oferuje nam Sail Forth, czyli niezwykle urokliwą i wciągającą produkcję, która przemówi przede wszystkim do fanów żeglugi. W tytule tym zbudujemy własną flotę okrętów i zajmiemy się eksploracją, odkrywaniem, walką, a także rozbudową statków. Cel? Znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące sekretów krainy.

Żegluj flotą zorganizowanych według własnego uznania statków po oceanie, w którym skryty jest klucz do tajemniczej przeszłości planety. Poznawaj ryboludzi, którzy dołaczą do Twoich załóg, ścieraj się z nadąsanymi piratami i nawiguj po wodnym świecie. Czy popłyniesz tam, skąd dochodzi zew przygody?

– czytamy w opisie gry

Na Steam produkcja może pochwalić się „bardzo dobrymi” opiniami społeczności, co może zachęcić wielu graczy. W komentarzach dominiują pochlebstwa, a wielu graczy określa ten tytuł połączeniem Breath of the Wild, Black Flag i… Animal Crossing.

Oferta obowiązuje do 18 stycznia 2024 roku, do godziny 17:00.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie