Świetna gra za darmo dostępna przez ostatnią chwilę w Epic Games Store

Epic Games Store
Newsy PC

W Epic Games Store wciąż dostępna jest świetna gra za darmo. Macie ostatnią chwilę na odebranie bardzo dobrej strzelanki, której akcja toczy się w trakcie I Wojny Światowej.

AKTUALIZACJA: Omawiana gra nie jest już dostępna do odebrania. Poznaliśmy kolejną darmówkę.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji.

Mowa o Tannenberg, które możecie dodać do swojej biblioteki Epic Games Store za darmo do godziny 17:00. Jeśli raz przypiszecie ten tytuł do swojego konta, zostanie w nim już na zawsze.

Tannenberg daje możliwość wzięcia udziału w bitwach dla maksymalnie 64 osób. Akcja toczy się na frontach I Wojny Światowej, a gracze mogą korzystać z niemałego arsenału broni i narzędzi znanych z tego okresu. Nie brakuje też klimatycznych map osadzonych w między innymi Rosji, Rumunii, Austro-Węgrzech, Niemczech i Bułgarii.

Tannenberg to jedyna gra za darmo dostępna w tej chwili w Epic Games Store, ale przygotowano dodatkowy bonus dla graczy Shop Titans. Bezpłatnie odbierzecie też zestaw prezentów w postaci różnych przedmiotów kosmetycznych i wirtualnych walut. Łączna wartość rozdawanych dodatków wynosi ponad 100 dolarów.

Po godzinie 17:00 w Epic Games Store odbierzemy kolejny darmowy tytuł. Będzie to Lawn Mowing Simulator, czyli – jak sama nazwa wskazuje – symulator koszenia trawnika. Możliwe, że do zgarnięcia będzie coś jeszcze, ale nie jest to w tej chwili nic pewnego.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie