Nowa gra za darmo w Epic Games Store. Tym razem coś dla entuzjastów I Wojny Światowej

Gra za darmo w Epic Games Store. Świetna pozycja dla fanów strzelanek
Newsy PC

W Epic Games Store można odebrać kolejną pozycję. Dzisiejsza gra za darmo to Tannenberg, czyli sieciowy FPS osadzony w trakcie I Wojny Światowej.

Epic Games Store poprzedni tydzień skończył z mniejszą, acz wciąż świetną grą za darmo – Wonder Boy: The Dragon’s Trap. Oferta właśnie się zmieniła i zgodnie z wcześniejszymi informacjami – dostaliśmy Tannenberg, czyli sieciowego FPS-a osadzonego w trakcie I Wojny Światowej.

Tannenberg jest dobrze przyjętą strzelanką, której akcja rozgrywa się na najbardziej znanych polach bitew I Wojny Światowej na froncie wschodnim. Twórcy zarzekają się, że wiernie odtworzyli detale z tamtych czasów; wszystko od mundurów, przez broń i lokacje jest niemal żywcem wyjęte z tamtych czasów. Krwawy konflikt stanowi główne tło wydarzeń, więc gracze mogą wcielić się w żołnierzy paru frakcji: Rosji, Rumunii, Litwy, Austro-Węgier, Niemiec i Bułgarii.

Największą zaletą tytułu jest z pewnością tryb Maneuver, który wrzuca na sporą mapę aż 64 graczy. Żołnierze trafiają do drużyn po 4 osoby w każdej, dzięki czemu łatwiej jest im koordynować wspólne akcje. W razie pustek na serwerach możemy liczyć na boty. Ciekawostką jest, że na tych samych mapach możemy napotkać różne warunki pogodowe.

Tannenberg to jedyna gra, którą można odebrać za darmo, ale jest jeszcze dodatkowy gratis. To paczka zawartości do darmowego Shop Titans, czyli gry, w której bawimy się w handlarza itemami w świecie gry RPG. Epic rozdaje przedmioty warte ponoć aż 100 dolarów, także nie ma co wybrzydzać. Wspomniane pozycje odbierzecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie