Gra za darmo do zgarnięcia przez ostatnie godziny na Epic Games Store

Gra za darmo - Epic Games Store - Cities Skylines
PC

Pozostały ostatnie godziny, by odebrać na Epic Games Store produkcję udostępnioną w ostatni czwartek. „Gra za darmo” to te trzy słowa, które szczególnie kochają gracze, a dziś je przeczytacie przynajmniej jeszcze raz.

Od ubiegłego tygodnia każdy z Was mógł zgarnąć za darmo Cities Skylines – niesamowity city builder, w którym możecie nie tylko stawiać własne budynki, ale także projektować własne systemy dróg i transportu. Jest to już wieloletnia gra, która cały czas dostaje aktualizacje i wsparcie deweloperów.

Na odebranie Cities Skylines macie czas do godziny 16:59. Nie jest to za wiele, dlatego polecam każdemu, kto jeszcze nie zgarnął gry, szybko zalogować się na Epic Games Store i przypisać ją do biblioteki jako kolejną zdobycz.

Następna gra za darmo wchodzi dziś na Epic Games Store o godzinie 17:00. Jest nią In Sound Mind, czyli horror FPP pełen zagadek i łamigłówek. Spodziewajcie się pod koniec tego dnia osobnego newsa pełniącego rolę przypomnienia o możliwości zgarnięcia jeszcze jednego gratisu.

Chcecie więcej świetnych okazji na zgarnięcie gier kompletnie za darmo lub po prostu bardzo tanio? Zachęcam regularnie zaglądać do Działu Promocji, by być zawsze na bieżąco z najciekawszymi ofertami z działu gaming i nie tylko.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie