Nowa gra za darmo na Epic Games Store już do odebrania. Uważajcie, bo można dostać oczopląsu

DEMON'S TILT - gra za darmo - logo Epic Games Store
PC

Czwartek, wybiła godzina 16:00, a to oznacza, że kolejna gra za darmo czeka na graczy w sklepie Epic Games Store. W ciągu najbliższych 7 dni każdy może przypisać do swojej biblioteki DEMON’S TILT.

DEMON’S TILT możecie odebrać do 31 marca, do godziny 15:59. Chwilę później (a dokładnie o 16:00) zostaną udostępnione kolejne prezenty od dobrego wujka Epica. Rekomenduję jednak przypisać dzisiaj udostępnioną grę zaraz po przeczytaniu tego newsa, by później ewentualnie o tym nie zapomnieć. Zapominalstwo to przecież rzecz ludzka, prawda?

DEMON’S TILT to nowoczesna wariacja pinballa, w której zdecydowanie dzieje się ogrom rzeczy na ekranie. Tytuł w rozbudowany sposób wzbogaca zasady standardowego flippera i urozmaica go m.in. walkami z przeciwnikami i bossami. Całość została oprawiona pikselową grafiką nawiązującą do gotyckich klimatów.

Uważajcie na sytuacje, kiedy to wokół Waszej piłki będą latać dziesiątki pocisków, ponieważ z łatwością wtedy zgubicie wzrok. Jeśli jesteście jednak obcykani w grach zręcznościowych, które wymagają szybkiej reakcji, powinniście móc odnaleźć się w tym deszczu pstrokatych kolorów.

Dajcie znać w komentarzach, jakie emocje budzi u Was dzisiejsza gra za darmo.

No dobrze, pozostała kwestia tego, co dostaniemy kolejnym razem. Potwierdził się wcześniejszy przeciek billbill-kuna. Oznacza to, że od 31 marca gracze z kontami na Epicu będą mogli otrzymać Total War: Warhammer oraz City of Brass. Co jak co, ale zapowiada się na dwa świetne gratisy.

Szukacie więcej gier za darmo? A może interesują Was ciekawe oferty na produkty z kategorii gaming i nie tylko? W takim razie zachęcam do stałego zaglądania do Działu Promocji, gdzie właśnie odnajdziecie same takie okazje.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie