Kolejna gra za darmo na Epic Games Store. Spieszcie się przypisać do biblioteki

gra za darmo epic games store - daemon x machina
PC

Na Epic Games Store można już odebrać kolejną produkcję. Udostępniona dziś gra za darmo pozwoli Wam zasiąść za stery mecha, by walczyć z innymi gigantycznymi robotami.

Najnowszym prezentem od wujka Epica jest Daemon X Machina. Co ciekawe, gra wyciekła kilka ładnych dni temu, więc dla wielu osób nie będzie to spora niespodzianka. Możecie ją przypisać do swoich bibliotek jedynie do 3 lutego, do godziny 16:59.

Wyobraźcie sobie, że połowa Księżyca spada na Ziemię, tworząc ogromne spustoszenie. Świat zmienia się nie do poznania, ale jest w tym katastroficznym wydarzeniu też coś dobrego. Ludzie poznają zupełnie nowy pierwiastek chemiczny, który zdaje się być świetnym źródłem energii. Okazuje się także, że zwiększa on znacznie ludzkie możliwości. Przez ten skarb nie z tej planety wybucha wojna, a ludzie zasiadają za stery mechów. Tak właśnie prezentuje się fabuła Daemon X Machina, które w najbliższych dniach może być Waszą zdobyczą.

Kolejnym gratisem na Epic Games Store jest Yooka-Laylee the Impossible Lair. To kontynuacja platformówki rozdawanej na tej samej platformie w sierpniu 2021 roku. Co prawda, „dwójka” też już była do zgarnięcia za darmo (pod koniec 2019 roku), ale jeśli się wtedy nie załapaliście, to tym razem znowu macie taką możliwość.

Jak Wam się podoba najnowsza gra za darmo do zgarnięcia na EGS?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie