Ostatnie godziny na odebranie gry za darmo na Epic Games Store

Daemon x Machina - gra za darmo - Epic Games Store
PC

Spieszcie się logować do Epic Games Store, by gra za darmo, którą ogłoszono w zeszłym tygodniu, Wam nie przepadła. Tym razem macie okazję zgarnąć coś dla fanów walk ogromnych mechów.

Daemon X Machina można przypisać do konta EGS jedynie do 3 lutego 2022 roku, do godz. 16:59. W związku z tym nie pozostało za wiele czasu, by zdążyć zgarnąć wymieniony prezent. O 17:00 tego dnia możliwa będzie do zdobycia kolejna gra za darmo, dlatego tym bardziej warto się pospieszyć, by otrzymać dwa gratisy w tak krótkim czasie.

Daemon X Machina dzieje się w alternatywnej linii czasowej, gdzie na Ziemię spadł fragment Księżyca. Okazało się, że w odłamkach naszego naturalnego satelity znajduje się związek chemiczny, który może obdarzyć ludzi niesamowitą mocą, a także można go wykorzystać jako źródło zasilania. Nie trzeba było długo czekać, by wymienione wydarzenie doprowadziło do wojny.

Grający wcielają się w pilota mecha reprezentującego jedną ze stron konfliktu. W rozgrywce nie zabrakło widowiskowych starć oraz personalizacji bohatera. Osoby lubujące się w mechach powinny bez wątpienia sięgnąć po ten tytuł.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie