Fallout New Vegas 2 to Twoje marzenie? Microsoft podobno chce je spełnić

Fallout New Vegas - grafika
PC Xbox Series Xbox Series S

Fallout New Vegas 2 – jeszcze parę miesięcy temu tytuł ten brzmiał jak spełnienie marzeń wielu fanów serii. Marzenia mają to do siebie, że czasem się spełniają. I tak też może być w tym przypadku.

Dziennikarz i wiarygodny informator, Jeff Grubb, potwierdził, że przedstawiciele gamingowego oddziału Microsoftu i deweloperzy z Obsidian Entertainment prowadzą rozmowy na temat New Vegas 2. Zainteresowanie produkcją kontynuacji legendarnej gry podobno jest spore, choć jej premiera może być bardzo daleko.

Jest jeszcze bardzo wcześnie, ale ludzie zaczęli już rozmawiać i wypowiadać te słowa w zdaniach, a słowa te to „Obsidian” i „New Vegas 2”. Mówimy tu o latach i latach (od premiery – red. ). Jest przynajmniej zainteresowanie i trwają rozmowy na temat tego, aby coś takiego stało się rzeczywistością.
Wiele osób w Microsofcie uważa, że to mogłoby się udać i jest spore zainteresowanie realizacją.

– powiedział Jeff Grubb w podcaście Giantbomb (transkrypcja dzięki VGC)

Choć fani pierwszego New Vegas pewnie nie mogą powstrzymać ekscytacji, warto trzymać ją na wodzy. Choć same rozmowy Microsoftu i Obsidian w sprawie Fallout New Vegas 2 cieszą, warto być cierpliwym. Obsidian ma pełne ręce roboty i rozwija wiele gier jednocześnie. Może minąć sporo czasu, zanim studio będzie mogło ruszyć z produkcją New Vegas 2.

Jeśli chodzi o Fallouta od Bethesdy, również warto uzbroić się w cierpliwość. Todd Howard potwierdził, że choć nowa gra jest w planach, musi poczekać na swoją kolej – jego pełną wypowiedź znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie