Epic Games Store rozda za darmo wielki hicior? Już jutro nowe wydarzenie

Epic Games Store rozda niebawem wielki hicior za darmo?
Newsy PC

Epic Games Store zamierza niebawem rozdać jeszcze więcej gier za darmo w ramach nowej wyprzedaży na platformie. Być może właśnie poznaliśmy tytuł jednej z nich.

Niedawno informowałem o nowym rozdawnictwie w Epic Games Store. Firma ma w planach przeprowadzenie aż 8 giveawayów w ciągu najbliższego miesiąca, począwszy od wczoraj. Wiele osób w komentarzach twierdziło, że to nic szczególnego, bo firma zawsze tyle rozdaje. Tylko że nie do końca. EPic rozdaje gry kompletnie losowo i czasami są to dwa, trzy, a czasami tylko jeden tytuł. Aktualnie możemy za darmo przypisać do konta jedynie zestaw dodatków do The Sims 4. Od jutra startuje jednak Epic MEGA Sale, czyli wielka wyprzedaż, w której powrócą m.in. uwielbiane kupony i spore przeceny.

I to właśnie z okazji takiego wydarzenia, możemy liczyć na zestaw 2 gier do odebrania za darmo tygodniowo. I do tego nie ma mowy o żadnych DLC, a pełnoprawnych grach i to dużego kalibru. Wcześniej w podobnych eventach rozdawano m.in. GTA V czy Borderlands 3. I chyba nawet wiemy, jaka gra rozpocznie nowe wydarzenie.

Epic podzielił się już krótkim teaserem, a redakcja GG Deals spekuluje, że mowa o Death Stranding: Director’s Cut. Na zwiastunie widać symbole, które jednoznacznie kojarzą się z hitową grą Hideo Kojimy. Wedle wcześniejszych zapewnień, dostaniemy też coś jeszcze, ale aktualnie ciężko zgadywać, o co może chodzić.

Zaraz podniesie się lament, że “łeee, Death Stranding już było!”. Faktycznie, grę rozdawano nawet całkiem niedawno. Tyle że był to problematyczny giveaway, bo w wyniku pomyłki Epica, niektórzy mogli przypisać do konta edycję Director’s Cut (która ma naprawdę dużo nowości i ulepszeń), a inni odebrali później tylko “podstawkę”. Być może Epic zamierza zadośćuczynić to graczom i odda oficjalnie w ich ręce rozszerzoną edycję.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie