Darmowy weekend z Dead by Daylight już trwa. Na jakich platformach zagramy?

Dead by Daylight - gra za darmo - cover art
PC PS4 PS5 Stadia Xbox Series Xbox Series S XOne

Weekend to czas, kiedy gra za darmo niezwykle się przydaje. W końcu nadmiar wolnego czasu to idealny moment na zagranie w kolejne produkcje, a możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, by je sprawdzić to świetna okazja. Akurat w najbliższych dniach każdy może przetestować Dead by Daylight.

Twórcy DbD udostępnili na Twitterze świetną wieść, w której dzielą się informacjami na temat darmowego weekendu z ich grą. Ten ruszył już na części z platform. Do 14 marca możecie za darmo zagrać na Steamie, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S, a także na Google Stadia.

O czym warto wspomnieć, wszelkie postępy oczywiście zapiszą się na Waszych kontach, więc jeśli będziecie chcieli zostać z produkcją na dłużej, zawsze możecie nabyć ją na własność i dalej cieszyć się rozgrywką. Akurat w związku z darmowym weekendem przewidziano także przeceny na „podstawkę” oraz DLC.

Dead by Daylight to asymetryczna gra multiplayer, w której grupa graczy próbuje bronić się przed swoim kolegą wcielającym się w o wiele silniejszego potwora lub mordercę, najczęściej znanego z popularnych horrorów. W tym tytule niezwykle ważna jest kooperacja między grającymi z jednego teamu.

To jak? Kogo zainteresuje ta gra za darmo do sprawdzenia w najbliższych dniach?

Swoją drogą, niedawno twórcy DbD zapowiedzieli dodanie Sadako do produkcji. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie