Świetna gra z Hitmanem do odebrania za darmo

Hitman Sniper gra za darmo (1)
Mobile

Kolejna gra za darmo do odebrania. Tym razem chodzi o świetną pozycję na urządzenia mobilne, czyli Hitman Sniper. Tytuł dostępny na iOS oraz Android.

Może nie jest to darmowy Hitman 3, ale na bezrybiu…

Gra za darmo i to z Hitmanem

Każdy z nas lubi gry za darmo z wielu powodów. Chyba najważniejszym jest ten, że tak naprawdę… nie musimy za nie płacić. Żarty żartami, ale do odbioru jest kolejny tytuł i to naprawdę udany, choć niekoniecznie z gatunku tych najbardziej popularnych.

Kojarzycie z pewnością serię Hitman, która na przestrzeni lat wielokrotnie się zmieniała i ulepszona. Oprócz głównej serii są też poboczne tytuły. Jednym z nich jest Hitman Sniper wydany na urządzenia mobilne z iOS oraz systemem Android. Tytuł ten, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam wcielić się w Agenta 47 w roli snajpera.

Grę odbierzecie za darmo w App Store oraz Google Play:

Twórcy reklamuję pozycję jako „najlepszą grę snajperską na urządzenia mobilne” i opinie graczy zdają się to odzwierciedlać. Tytuł w Google Play dzierży obecnie bardzo wysoką ocenę 4,3/5. Nie ma się co dziwić – mamy tutaj ładną grafikę, ponad 150 misji, dodatkowy tryb z falami zombie i możliwość rywalizowania ze znajomymi na tablicach wyników. Nic tylko pobierać. I grać!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie