Popularna gra za darmo na Steam. Odbierajcie teraz, bo nie ma wiele czasu

Gra za darmo - niezwykle popularny tytuł | Newsy - PlanetaGracza
Gry za darmo Newsy PC

Na Steam jest nowa gra za darmo. Oznacza to, że 100% taniej “kupicie” 100% Orange Juice, bardzo popularny tytuł przeznaczony dla wielu graczy.

Jak już kupować soki, to takie, aby były 100-procentowo z owoców, a przynajmniej tak powinno się robić, bo ceny to już inna para kaloszy. Na szczęście cyfrowy “sok” zgarniecie teraz za darmo.

Gra za darmo na Steam, czyli intrygujące 100% Orange Juice

Tytuł od producenta, który określa się wdzięczną nazwą “Orange_Juice” to “cyfrowa gra planszowa dla wielu graczy wypełniona gwiazdorską obsadą dewelopera Orange Juice. Postacie z Flying Red Barrel, QP Shooting, Suguri i Sora spotykają się z zupełnie nowymi postaciami, aby walczyć… za pomocą kości”.

Zapewne sami nie wiecie, o co w tym chodzi, więc spieszę się wyjaśnić. Japoński deweloper od lat cieszy się sporą popularnością, głównie ze względu na zawarcie w niej popularnych postaci z innych cenionych serii producenta. Znajdziemy tu więc iście gwiazdorską obsadę, choć dla wielu osób “spoza tematu”, niekoniecznie będzie to wystarczająca zachęta.

Sama gra jest, jak już wspomniałem, cyfrową grą planszową. Będziemy w niej biegać po wirtualnych kafelkach, zbierać karty i toczyć zażarte boje. Wszystko to utrzymane w klasycznej dla producenta oprawie anime. Co więcej, tytuł pozwala również na rozegranie kampanii singleplayer.

Gra cieszy się “bardzo pozytywnymi” opiniami graczy, a do tego ma spore grono fanów. Łącznie na platformie Steam jest już ponad 25 tys. opinii. Jeśli czujecie się skuszeni, warto przypisać produkt do konta teraz, bo oferta kończy się 22 maja o godzinie 19:00.

Źródło: Steam

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie