Data premiery Gothic Remake zauważona na Steam

Gothic Remake obrazek z gry walka
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Nie mamy pojęcia, czy to placeholder, pomyłka, czy faktyczna możliwa data premiery. Niemniej Gothic Remake nadchodzi coraz większymi krokami.

Nieśmiertelna w Polsce produkcja dostała datę premiery, ale… czy na pewno?

Gothic Remake – kiedy premiera?

Zaglądając na stronę Steam remake’u pierwszej części nieśmiertelnego Gothica możemy zauważyć, iż wciąż widnieje tam oświadczenie „coming soon”. Enigmatyczna fraza nie za bardzo wyjaśnia nam, kiedy dokładnie powinniśmy spodziewać się oczekiwanej pozycji.

Co innego, gdy wejdziemy na kartę wydawcy THQ Nordic. Możemy tam zauważyć wszystkie gry przez nich wydane i znajdujące się w produkcji. Jest tam również odświeżenie klasyki RPG. Tuż pod tytułem możemy zauważyć termin 31 marca 2023 roku. Nie dawałbym jednak zbyt wiele wiary w to, iż nie jest to zwykły placeholder.

Inna sprawa, że 31 marca to również koniec roku fiskalnego. Na datę możemy spojrzeć także pod tym kątem, a wtedy rysuje się nam dość optymistyczny obraz. Wydawcy często podają ten termin jako symbol chęci wydania danej pozycji do końca wspomnianego roku fiskalnego. Istnieje więc cień szansy, iż gra ukaże się nawet wcześniej.

Także osobiście nie za bardzo ufałbym konkretnie w 31 marca przyszłego roku, ale termin pierwszego kwartału 2023 wydaje się całkiem prawdopodobny. O ile, rzecz jasna, nie będzie dodatkowych przesunięć. Swoją drogą wiecie, że polscy gracze znów mają się z czego cieszyć?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie