Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Godfall – gra trafiły do wydawcy. Zobacz zawartość pudełka

Pierwsze pudełka z Godfall trafiły do wydawcy. Sprawdźcie, jak prezentuje się zawartość pierwszej gry wyprodukowanej na nową generację konsol.

Godfall zostało ukończone już miesiąc temu i gra trafiła do tłoczni. Szef Gearbox – wydawcy tytułu – pochwalił się na Twitterze pierwszymi zdjęciami pudełka.

Ujęcia przedstawiają wersję Ascended i trzeba przyznać, że samo pudełko prezentuje się naprawdę bardzo ładnie. Szczególnie dobrze prezentuje się płyta, która posiada dość niecodzienny, klimatyczny nadruk.

Randy Pitchofrd nie kryje swojej ekscytacji nową premierą. Produkcja Counterplay jest w istocie pierwszą grą na PS5, która trafiła już do pudełek.

Choć Godfall wzbudzało w graczach sporo ekscytacji, to po ogłoszeniu, że gra nie posiada trybu offline wiele osób obwieściło, że nie pokusi się o zakup. Zmuszanie ludzi do stałego podłączenie z siecią nie jest niczym nowym, jednak niesmak pozostaje. Chyba każdego zdenerwowałaby niemożność uruchomienia gry, kiedy nie mamy chwilowo dostępu do sieci w wyniku awarii.

Warto jednak wspomnieć, że subskrypcja PS Plus nie będzie wymagana do zabawy w trybie jednoosobowym. Tworzy to dość dużo niedopowiedzeń i na komplet informacji będziemy musieli poczekać do premiery gry, czyli 19 listopada.

Godfall ukaże się na PlayStation 5 i PC za pośrednictwem platformy Epic Games Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się