godfall pg

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Godfall w złocie. Gra nie spóźni się na premierę PS5

Counterplay Games potwierdziło, że Godfall zostało oficjalnie ukończone. Gra nie zaliczy opóźnienia na premierę PlayStation 5.

Możemy już zamawiać przedpremierowo PlayStation 5, a to oznacza, że przyszła pora skupić się na nadchodzących tytułach. Sony przygotowało pokaźną listę gier na premierę swojej nowej konsoli i wiemy, że niektóre z nich są już gotowe aby trafić na półki.

Na oficjalnym Twitterze gry Godfall pojawiła się informacja o tym, że gra została ozłocona, czyli w pełni ukończona. Studio Counterplay zakończyło swoje główne zadanie i teraz przyszła pora na promocję i wysłanie gry do tłoczni.

Produkcja ta jest o tyle ważna, że była pierwszym tytułem z segmentu AAA zapowiedzianym na nową konsolę Sony. Pierwsze materiały promocyjne produkcji nie spodobały się graczom, jednak w miarę odkrywania kolejnych kart przez twórców udało im się chyba przekonać graczy do swojej produkcji.

Niedawno mogliśmy zapoznać się z efektownym zwiastunem gry, który prezentował zręcznościowy system walki. Trzeba przyznać, że całość wygląda coraz ciekawiej i kto wie, może Godfall stanie się prawdziwym hitem otwierającym nową generację? Czas pokaże, a póki co pozostaje nam tylko czekać na premierę produkcji.

Godfall pojawi się na rynku 12 listopada. Gra trafi na PS5 oraz PC, na platformie Epic Games Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się