Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Godfall – zobacz klimatyczne intro do gry

Twórcy Godfall zaprezentowali świetne intro do swojej nowej gry. Film przybliża uniwersum produkcji i jej fabułę.

Twórcy pierwszego tytułu „ekskluzywnego” na PlayStation 5 ogłosili niedawno, że ukończyli produkcję gry i są gotowi na jej premierę.

Counterplay Games opublikowało w sieci intro swojego świeżego tytułu. Po pierwsze, prezentuje ono graczom realia, w jakich przyjdzie im walczyć, zdobywać nowy sprzęt i ulepszać swoją postać. Po drugie, przybliża dwie frakcje, które staną przeciw sobie w grze.

Choć Godfall z pozoru nie wygląda na tytuł, który mógłby zachęcać wciągającą i rozbudowaną historią, to okazuje się, że może ona przypaść do gustu miłośnikom pompatycznych, pełnych efektownych pojedynków opowieści.

Z drugiej strony nie uświadczymy tu raczej zbyt ambitnego scenariusza, ale i tak historia świata produkcji prezentuje się całkiem nieźle. Antagonistą gry jest Macros – złe bóstwo, które rozgromiło rycerzy zakonu Valorian. Gracze wcielają się w ostatnich z rzeczonych wojowników i obierają sobie za cel ostateczne pokonanie istoty.

Zwiastun ukazuje upadek zakonu, który poprzedziła wielka bitwa z udziałem sił Macrosa i Valorianów. Trzeba przyznać, że uniwersum Counterplay Games prezentuje się naprawdę intrygująco. Zobaczcie sami!

Godfall zadebiutuje na rynku 12 listopada. Gra trafi na PS5 oraz platformę Epic Games Store na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się