PlayStation zamieniło metro w krainy z God of War Ragnarok. Świetna kampania reklamowa

God of War Ragnarok - premiera. Genialny marketing PlayStation
Newsy PS4 PS5

God of War Ragnarok wreszcie debiutuje, ale PlayStation wyjątkowo zachęca do kupna gry. Metro w Nowym Jorku zamieniło się w 9 krain z mitologii!

God of War Ragnarok zachwycił recenzentów. W tym i naszego – jego recenzję znajdziecie w tym miejscu, choć sam podkreśla, że nie to może „gra na dychę”. W każdym razie to będziecie mogli ocenić sami, wszak oficjalna premiera nastała już dzisiaj. Ja wiem, że z polską wersją językową są problemy, ale i tak można już grać w oczekiwaną premierę.

Z tej okazji Sony postanowiło w wyjątkowy sposób pokazać ludziom, że (najwyraźniej) było na co czekać. Świetna kampania reklamowa dotyczy Nowego Jorku w USA, więc niestety mieszkańcy Warszawy mogą obejść się smakiem. Niemniej i tak warto rzucić okiem na ten niespełna 30-sekundowy spot podsumowujący transformację komunikacji miejskiej w mieście.

PlayStation postanowiło zmienić niektóre stacje metra na krainy rodem z mitologii nordyckiej, a co za tym idzie – z gry. Na obrotnicach przy wejściu widnieją oznaczenia wybranej krainy z 9 rejonów, więc w pewien sposób wchodząc do środka, możemy przenieść się właśnie do danego regionu. Świetny pomysł!

Do tego warto podkreślić znajdujące się niemal wszędzie plakaty reklamujące grę, telewizory wyświetlające wideo zwiastuny oraz gameplaye. Nawet pociągi doczekały się „odświeżenia” – Kratos i Atreus dumnie widnieją przy oknach pasażerów. Dodam tylko, że wcześniej Ragnarok był reklamowany w nieco inny, ale równie ciekawy sposób na Tajwanie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie