Sony świetnie reklamuje God of War Ragnarok. Zobaczcie jak powstawali Kratos i Atreus z piasku

God of War Ragnarok... z piasku. Zobacz wyjątkową rzeźbę
Newsy PS4 PS5

God of War Ragnarok kojarzy się raczej z zimnym klimatem, ale PlayStation i tak promuje grę w formie… piaskowej rzeźby. Robi wrażenie!

Jakiś czas temu doczekaliśmy się oficjalnego ujawnienia daty premiery God of War Ragnarok. Oczekiwany tytuł zadebiutuje 9 listopada 2022 roku. Może i trochę nas od tego dnia dzieli, jednak zleci to naprawdę szybko. Zwłaszcza jeśli Sony będzie regularnie raczyć nas takimi arcydziełami.

Kratos z piaskiem kojarzył się raczej przed laty, gdy ochoczo mordował bogów na Olimpie. Teraz przywdział zwierzęcą narzutę, ocieplane buty i wraz z synem Atreusem mieszka w mroźnych krainach z nordyckich legend. Nie powstrzymało to jednak Sony od wyrzeźbienia dwójki bohaterów z piasku właśnie. Wyjątkowa płaskorzeźba stanęła na Tajwanie.

W kraju rozpoczęła się tegoroczna wystawa Fulong International Sand Sculpture Arts Festival. Uczestnicy prześcigają się w pokazaniu nam wyjątkowych dzieł sztuki, ale Sony dobrze wie, co grzeje graczy najbardziej. Jako jeden z elementów wystawy możemy właśnie podziwiać tam rzeźbę dwójki głównych bohaterów nadchodzącego God of War Ragnarok. Autorzy dzieła wyrzeźbili z piasku w zasadzie okładkę gry wraz z datą premiery.

Na powyższym wideo znajdziecie szczegółowo pokazane, jak rzeźba powstawała. My z kolei przypominamy, że jakiś czas temu do sprzedaży trafiły edycje kolekcjonerskie GoW Ragnarok, ale… wyprzedały się na pniu. No, może i da się je kupić, ale za horrendalne kwoty od scalperów. W sumie nic dziwnego, skoro nawet prezes Xbox nie może doczekać się premiery.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie