God of War Ragnarok to jedna z najlepszych gier tego roku? Recenzje zwiastują wielki hit

God of War Ragnarok otrzymał olbrzymią aktualizację i mnóstwo nowości
Newsy PS4 PS5

Premiera God of War Ragnarok to bez wątpienia wielkie wydarzenie dla posiadaczy PlayStation. Tytuł, bez zaskoczenia zresztą, okazał się genialną pozycją.

Trochę to trwało, ale już za parę dni każdy posiadacz PS4 lub PS5 będzie mógł zanurzyć się w kontynuacji świetnie przyjętego God of War. Kratos wraz z synem wracają ponownie stają do walki z nordyckimi bóstwami, a skala konfliktu może nas potencjalnie przytłoczyć. Posiadacze cyfrowych edycji mogą już tytuł pobierać, a w międzyczasie polecam lekturę recenzji Grześka. Nie szczędził pochwał, choć miał też parę zarzutów co do samej gry. Znajdziecie ją poniżej lub w tym miejscu.

Inne portale również nie kryły zachwytów, choć wiele z nich podeszło do nowej produkcji Santa Monica Studio ze skrajnym entuzjazmem. Obecnie gra w wersji na PS5 może pochwalić się średnią ocen na poziomie 94/100 na platformie Metacritic. Wszystkie dotychczas zebrane 117 recenzji (na moment pisania artykułu) są pozytywne. Z pewnością to jedna z najlepiej ocenianych gier roku, której zaszkodzić może tak naprawdę wyłącznie świetnie przyjęty Elden Ring.

Na OpenCritic sytuacja wygląda bliźniaczo podobnie. 98% wszystkich krytyków poleca produkt, z czego ich średnia ocen to wspomniane już 94. Tytuł zdobył parę maksymalnych ocen rzędu 10/10 i 5/5. Redaktorzy w wielu przypadkach nie mogą doszukać się tu wad, a chwalą w zasadzie wszystko – rozwinięty gameplay, genialną i wciągającą historię, długość gry oraz mnogość aktywności.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie