Szef domyślił się, że biorą urlop by grać w God of War. Zaskoczył swoją odpowiedzią

God-of-War-Ragnarok
Newsy PS4 PS5

Przyznać się – kto bierze specjalnie urlop na 10 listopada, by cieszyć się graniem w God of War Ragnarok przez calutki długi weekend?

Premiera God of War Ragnarok już 9 listopada, zatem wystarczy wziąć wolne w pracy na 10 listopada i, łącząc to z długim weekendem, nie wychodzić z jaskini gracza aż do 14 listopada. Zastanawiam się, czy ktoś z Was uknuł już taki szatański plan. Na Reddit znalazłem wątek, w którym gracze wymieniają się swoimi doświadczeniami odnośnie „wolnego na granie w GoW”.

Kto zaplanował długi weekend z God of War Ragnarok?

Jeden z użytkowników forum Reddit był ciekaw, czy jest wyjątkiem. Zapytał, czy tylko on wziął wolne, by od razu zacząć grać w Ragnarok. Jak się okazało, wyjątkiem nie jest, ponieważ sporo innych osób szykuje się do długiego weekendowego grania.

Co ciekawe, w przytoczonym wątku swoje zdanie wyrazili nie tylko pracownicy. Znalazł się i jeden szef, który pisze, że zarządza zespołem i już trzy osoby chciały urlop na tę datę (9 listopada) i dzień później. Każdej udzielił urlopu mówiąc „Ciesz się God of War”. Jeden z pracowników odpowiedział szefowi wprost: Skąd wiedziałeś, że po to chcę wziąć wolne? Miałem już wymyślone powody, jeśli byś odrzucił prośbę.

Pracodawca pisze na Reddit, że przekazał swojemu zespołowi, iż w przyszłości będzie wiedział, kiedy są daty premiery dużych gier i jeśli będą brali wolne na granie, to niech będą z nim szczerzy, a nie wymyślają bzdurne powody.

Jeśli zatem chcesz urlop na ogranie nowego GoW, może lepiej powiedzieć to wprost szefowi, a nie wymyślać wyjazd do rodziny?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie