Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

God of War na PlayStation 4 wypłynęło do sklepów

10 dni przed premierą, gracze mogą zakupić oczekiwaną produkcję God of War.

Do premiery God of War na PlayStation 4 pozostało jeszcze 10 dni, bowiem debiut został przewidziany na 20 kwietnia 2018 roku. Jednak niektórzy gracze podają w sieci, że znaleźli na półkach sklepowych wspomnianą produkcję. Tak przynajmniej wynika z informacji podanych przez TheNerdMag.

Co więcej, dowód tego do sieci wrzucił użytkownik popularnego forum Reddit o pseudonimie kemar7856. Na forum dodał dwa zdjęcia gry God of War opakowanej w folię. Możecie je zobaczyć poniżej.

Wygląda na to, że jest to kopia francuska, co wynika z języka oznaczenia PEGI w lewym dolnym rogu opakowania, a także z samego opisu na odwrocie.

Gra, jak wynika z opisu, jest przeznaczona dla pojedynczego gracza, potrzebuje 50 GB wolnej przestrzeni na dysku oraz ma opcję odpalenia na PlayStation 4 Pro z dodatkowymi efektami (PS4 Pro Enhanced).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%