God of War 4 bez Kratosa jako głównego bohatera?

Jeden z branżowych insiderów zdaje się sugerować właśnie taki scenariusz.

God of War 4 znajduje się na razie w sferze plotek i pragnień, lecz możliwe, że gra zostanie zapowiedziana przez Sony podczas tegorocznych targów E3. Według insidera Shinobi602 tak właśnie będzie i nie trzeba mieć co do tego wątpliwości. Jednak czy Kratos nadal będzie główną postacią, którą poprowadzimy do walki?

Pytanie nie powinno brzmieć, czy God of War 4 pojawi się na E3 2016 (ponieważ się pojawi), lecz czy Kratos będzie głównym protagonistą? – pisze Shinobi602 na forum NeoGAF.

Wcześniej ten sam insider donosił, że akcja God of War 4 nie rozegra się w Grecji, lecz będzie osadzona w klimatach skandynawskich. Następnie mieliśmy 40 grafik koncepcyjnych z tytułu, które rzeczywiście nie przedstawiały słonecznego południa. Wśród nich znalazła się jedna z bohaterem, lecz czy rzeczywiście jest to Kratos? Postura ta sama, tatuaże na ciele podobne, lecz zamiast Ostrzy Chaosu bohater dzierży w dłoni topór. Poniżej przypominamy wspomnianą graficzkę. Dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć Kratosa w God of War 4, czy może Waszym zdaniem powinna zastąpić go nowa postać?

God of War IV
God of War IV

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

76 Shares
Share76
+1
Tweet