Głośniki Ravcore Trident – gamingowy design i dobry dźwięk

Po myszach, klawiaturach, słuchawkach i komponentach ATX dla graczy Ravcore wprowadza do swojej oferty głośniki.

Zestaw głośników Trident wyróżnia się charakterystyczną dla marki czarno-czerwoną kolorystyką, agresywnym designem i komfortem użytkowania.

Głośniki Trident to multimedialny zestaw 2.1, składający się z drewnianego subwoofera oraz dwóch satelitów o łącznej mocy RMS 64W. Nazwa produktu (z ang. trójząb) nawiązuje do trzech elementów zestawu, które tworzą jedność. Satelity odpowiadają za odtwarzanie wysokich i średnich tonów, natomiast subwoofer dostarcza pełne i mocne niskie tony.

Ravcore Trident
Ravcore Trident

Cały zestaw został zaprojektowany tak, aby odwzorowywać ścieżkę dźwiękową podczas rozgrywki. Dzięki przemyślanej konstrukcji i trzem przetwornikom o różnych średnicach (1,25” / 2,5” / 5,25”) gracze mogą naprawdę zanurzyć się w świecie gry, a w trakcie FPS-ów bezbłędnie rozróżnić kroki przeciwnika czy przeładowanie broni. Każda eksplozja, uderzenie czy strzał w głośnikach Ravcore Trident charakteryzują się dynamiką i realizmem.

Czerwone podświetlenie LED całego zestawu pomaga stworzyć w pomieszczeniu klimat rozgrywki, a pilot sterowania na kablu umożliwia szybką i wygodną regulację głośności, włączanie/wyłączanie podświetlenia i łączności Bluetooth.

Zestaw oferuje bezprzewodową komunikację Bluetooth 4.0, dzięki której użytkownik może w prosty sposób odtworzyć w głośnikach muzykę ze swojego smarfona czy tabletu. Nie trzeba włączać komputera ani szukać dodatkowych złącz i kabli, aby wykorzystać multimedialny potencjał zestawu.

Głośniki Ravcore Trident są już dostępne w sprzedaży (koszt około 500 zł).

Źródło: Ravcore

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “Głośniki Ravcore Trident – gamingowy design i dobry dźwięk

 • 13 maja 2016 at 13:29
  Permalink

  Jak zwykle w akcesoriach dla graczy wszystko musi być efektowne. A nie lepiej zrobić coś stylowego i minimalistycznego, co będzie ładnie wyglądać na każdym biurku a nie tylko u nastolatka w pokoju?

  Reply
  • 13 maja 2016 at 17:15
   Permalink

   Nie! Lepiej jak wali czerwonym w każdym kierunku, niech wszyscy widzą, że jesteśmy pro gejmerem

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: