Oto podwodny souls-like, w którym pokonacie ogromne stwory

Glaciered podwodny souls-like, w którym pokonacie wodne stwory
Newsy PC

Jeśli lubicie gatunek souls-like, koniecznie miejcie oko na Glaciered od studia Snowblind. To wyjątkowa podwodna produkcja z ciekawym pomysłem na świat przedstawiony.

Gracze wcielają się w przedstawiciela nowego gatunku – Tuai. To nietypowy stworek, którego przodkami są ptaki i dinozaury. Tak się składa, że nasz ptakopodobny protagonista żyje na Ziemi odległej o 65 milionów lat w przyszłość w czasach, kiedy jej powierzchnię pokrył lód, a pozostałe przy życiu stworzenia zamieszkały w morzach i oceanach.

Glaciered posiada złożony system walki z atakami dystansowymi oraz w zwarciu. Tulai może również kontrolować temperaturę, dzięki czemu ma w zanadrzu kilka umiejętności, które przydadzą się w starciu z tym, co czyha w głębinach.

Protagonista zmierzy się z wieloma typami podmorskich stworzeń. Mowa tu nie tylko o ogromnych rekinach, ale też o stworach, które przypominają bardziej dinozaury niż zwierzęta zamieszkujące dzisiejsze morza i oceany.

Studio Snowblind nie ujawniło jeszcze daty premiery gry, ale przygotowano już kartę na Steam, dzięki czemu możecie dodać ją do listy życzeń. Potwierdzono również, że produkcja otrzyma ulepszenia NVIDIA RTX, w tym ray tracing i NVIDIA DLSS.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia