Ghost Recon Breakpoint w przecieku – data premiery i szczegóły nowej gry Ubisoftu

Ghost Recon Breakpoint w przecieku – data premiery i szczegóły nowej gry Ubisoftu
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Tuż przed jutrzejszą tajemniczą prezentacją, w sieci wylądowało sporo informacji na temat tego, co Ubisoft chce nam pokazać. Chodzi ponoć o grę Ghost Recon Breakpoint.

Forum Reddit stało się źródłem niepotwierdzonych wieści na temat nowej gry Ubisoftu. Oficjalnie wiemy jedynie, że deweloper zaplanował na jutro (9 maja o godz. 20:30 czasu polskiego) pokaz nowej gry z uniwersum Ghost Recon. Tytuł ma być powiązany z fikcyjną firmą Skell Technology i otrzymał kryptonim Aurora. To jedyne pewniaki, a teraz przechodzimy do plotek.

Ghost Recon Breakpoint – nieoficjalne informacje

Ponoć jutro mamy ujrzeć Ghost Recon Breakpoint, a na pokazie gry przedstawiona zostanie rozgrywka z wersji alpha. Mamy zobaczyć misję na terenie dżungli polegającą na zlikwidowaniu wrogiego posterunku. Owa dżungla ma znajdować się na wyspie Aurora, naszpikowanej nowoczesną technologią.

Według przecieku, głównym wrogiem, który stanie na drodze graczy w Ghost Recon Breakpoint, będzie Cole D. Walker. Tak, to właśnie jego poznaliśmy w niedawnym dodatku do Ghost Recon Wildlands, czyli w Operacji Oracle. Przypominamy, że podczas tego zadania wyruszaliśmy na misję ratunkową pracownika technologicznej firmy Skell Tech, który został porwany przez wrogą frakcję Unidad. Podczas działań ratunkowych poznaliśmy nowego Ducha – Cole’a D. Walkera, w którego postać wcielił się Jon Bernthal – aktor filmowy i telewizyjny znany z takich produkcji jak „The Walking Dead”, „The Punisher”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”.

Przeciek mówi, że w nowej grze Cole D. Walker buntuje się przeciwko swoim zwierzchnikom i przechodzi na złą stronę mocy, wykorzystując do realizacji swoich celów całe stado dronów.

Ghost Recon Breakpoint ma być rozwinięciem pomysłów z Ghost Recon Wildlands i podobnie jak w obecnej części, w tej nadchodzącej doświadczymy kooperacji dla czterech osób oraz wielu misji fabularnych.

Ghost Recon Breakpoint – data premiery i kolekcjonerka. Nieoficjalnie

Według niepotwierdzonych informacji, gra pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w dniu 4 października 2019 roku. Ubisoft ponoć szykuje obok standardowego wydania również edycją kolekcjonerską. Ta ma zawierać przepustkę sezonową, mapę, figurkę Cole’a o wysokości 24 centymetrów, grafiki koncepcyjne oraz zestaw Ultimate, w którym mamy znaleźć dodatkowe/bonusowe questy, pojazdy i przedmioty kosmetyczne (prawdopodobnie skiny na broń/postać).

Czekamy na pokaz Ubisoftu

Pamiętajcie, że przytoczone wieści z przecieku nie są oficjalne i nie wiadomo, czy się sprawdzą. O tym dowiemy się na szczęście już niebawem, czyli 9 maja o godz. 20:30 czasu polskiego. Wszystkie informacje z pokazu nowej gry opublikujemy na naszej stronie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie