Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – opublikowano zwiastun na premierę

Do debiutu GoT pozostało już zaledwie kilka dni. Tymczasem Sony udostępniło dzisiaj jeszcze jeden trailer z gry.

Na YouTube pojawił się właśnie świeżutki materiał Ghost of Tsushima. Wideo nie zdradza nic poza tym, co już wiemy, ale można je traktować jako swego rodzaju podsumowanie tego, czego gracze doświadczą w GoT.

Najnowsza produkcja od Sucker Punch przeniesie gracza do feudalnej Japonii z XIII wieku. Wcielając się w bohatera Jina Sakai, zmierzymy się z najazdami ze strony Mongołów. Warto wspomnieć, że pod tym adresem przedstawiliśmy parę interesujących szczegółów na temat tytułu, takich jak bronie, system rozwoju czy zakończenia.

Premiera Ghost of Tsushima planowana jest na piątek 17 lipca. Tak jak miało to miejsce w przypadku wydanego miesiąc temu The Last of Us 2, gra od Sucker Punch będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Tutaj piszemy o opcji preload dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na cyfrową wersję produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się