Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima z patchem na premierę

Ghost of Tsushima jest w złocie, zatem tylko czekać na premierę tytułu od studia Sucker Punch. Ostatnie poprawki są już przygotowywane.

Dopiero co pisaliśmy, że Ghost of Tsushima otrzymało złoty status, co oznacza tyle, że produkcja została zakończona. Nie oznacza to jednak, że gra nie otrzyma premierowej łatki. Niemal tradycją się stało, że zanim zaczniemy pykać w nowy tytuł AAA, trzeba przygotować się na pobieranie pierwszej aktualizacji.

Ghost of Tsushima – Day One Patch

Startowy patch do Ghost of Tsushima waży nie za mało, nie za dużo – będziemy musieli zaciągnąć na dysk konsoli około 7.7 GB danych. Deweloper niestety nie ujawnił, co konkretnie zawierała łatka, ograniczając się do zdawkowego:

  • Różne poprawki w lokalizacji
  • Naprawa innych błędów

Ghost of Tsushima przeniesie gracza do feudalnej Japonii z XIII wieku. Wcielając się w bohatera Jina Sakai, zmierzymy się z najazdami ze strony Mongołów, walcząc podstawową bronią samurajską, czyli kataną (oraz, jak wyjawili autorzy już jakiś czas temu, paroma innymi zabawkami, takimi jak dwa typy łuków czy bomby dymne). Warto też wspomnieć, że GoT ma być dość długą produkcją – wiemy, że jej pełne ukończenie (przy wypełnieniu zadań pobocznych) może zająć nawet 50 godzin. Pisaliśmy o tym tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się