Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – przejście gry zajmie nawet 50 godzin

Ghost of Tsushima nie będzie krótką opowieścią – pełne ukończenie tytułu może zająć nawet 50 godzin. Tak twierdzi szef studia odpowiedzialnego za produkcję.

W niedawnej rozmowie z serwisem Voxel dyrektor kreatywny studia Sucker Punch Nate Fox wyjawił szacowaną długość Ghost of Tsushima. Podobno nie jest źle: pełne ukończenie gry (przy realizacji zadań pobocznych) zajmie nawet 50 godzin.

Przyjrzeliśmy się sprawie, przeprowadzając testy na osobach grających ponad sześć godzin dziennie – i rezultaty były różne. Niektórzy nie ukończyli głównego wątku, bo pochłonęło ich poznawanie pozostałych zadań dostępnych w tytule – wyjawił szef Sucker Punch. Na pytanie, czy można się spodziewać rozgrywki trwającej więcej niż 30, 40 lub 50 godzin, Nate Fox odpowiada jednoznacznie: tak, absolutnie.

Warto też przypomnieć o krążącej ostatnio w mediach informacji na temat ilości miejsca zajmowanego przez GoT na dysku. Produkcja ma ważyć 50 GB, co wynosi połowę z tego, co zajmie The Last of Us 2.

Akcja Ghost of Tsushima będzie umiejscowiona w 1274 roku w otwartym świecie feudalnej Japonii. Główny bohater gry Jin Sakai zmierzy się z najazdami ze strony Mongołów. Tytuł zaoferuje otwarty świat z mnóstwem ciekawych miejsc, takich jak osady czy świątynie.

Premiera Ghost of Tsushima zaplanowana jest na za 2 miesiące – w grę zagramy już 17 lipca. I będzie to exclusive dla konsoli PlayStation 4. Poniżej zamieszczamy zaprezentowany ostatnio przez Sony na State of Play 18-minutowy gameplay z produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się