Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – wielkość pliku na dysku PS4 to połowa z TLoU 2

PlayStation 4 czeka jeszcze na wielkie ekskluzywne produkcje. Niedawno dowiedzieliśmy się, ile miejsca szykować na dysku konsoli pod The Last of Us 2. Teraz wiadomo, że Ghost of Tsushima wymaga połowę z tego.

Gry są coraz większe i zajmują obecnie nawet ponad 100 GB. Tak będzie z nadchodzącym The Last of Us 2, gdzie na anglojęzycznej karcie gry napisano, żeby szykować minimum właśnie tyle miejsca. Z dyskiem PS4 o wielkości 500 GB będzie zatem trochę kombinowania, co by tu wyrzucić, by przyjąć na pokład duży plik. Na szczęście, drugi oczekiwany exclusiv – Ghost of Tsushima – będzie bardziej łaskawy dla naszych HDD.

 Ghost of Tsushima – minimum 50 GB

Na zaktualizowanej karcie gry w PlayStation Store widnieje: Wymagana ilość miejsca na dysku twardym: 50 GB. Zatem połowa z TLoU 2, co oczywiście nie oznacza, że gra ma być w jakimś stopniu gorsza.

Przypominamy, że premiera Ghost of Tsushima za dokładnie 2 miesiące (17 lipca). Miesiąc wcześniej zagramy we wspomniane The Last of Us 2 (19 czerwca).

W zeszłym tygodniu Sony poświęciło cały odcinek State of Play grze od studia Sucker Punch Productions. Zobaczyliśmy wówczas ponad 18 minut rozgrywki. Kogo ominęła ta przyjemność, niech zerknie na poniższy filmik:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się