Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nawet PS4 Pro dławi się przy Ghost of Tsushima. Porównanie płynności i grafiki

Jeszcze w tym tygodniu posiadacze konsol PlayStation otrzymają kolejną ekskluzywną grę, na którą warto zwrócić uwagę. Zobaczcie, jak wypada Ghost of Tsushima w porównaniu PS4 vs. PS4 Pro.

Już w ten piątek (17 lipca) wielu z nas zasiądzie przy Ghost of Tsushima. Gra wygląda bardzo dobrze, lecz jeśli interesują Was niuanse dotyczące różnic pomiędzy PlayStation 4 a PS4 Pro, odpalajcie poniższe porównanie przygotowane przez Resero.

Ciekawe jest to, że mocniejsza wersja konsoli nie potrafi utrzymać płynności na stabilnym poziomie 30 klatek animacji na sekundę i widzimy niewielkie spadki, tak samo jak na podstawowym modelu PlayStation 4. Jednak PS4 Pro zapewnia lepsze doznania wizualne w postaci dokładniejszego aliasingu, mniej rozmytego obrazu czy wyższych detali (ale sporadycznie). Zresztą, sami oceńcie, jak wypada porównanie. Najważniejsze jest to, że niezależnie od sprzętu, gra prezentuje zadowalający poziom.

W naszej recenzji Ghost of Tsushima przyznaliśmy produkcji ocenę 4/5, podsumowując ją takimi oto słowami: Gra nadrabia bajeczną oprawą graficzną i dźwiękową oraz umiejscowieniem historii w czasach, których dawno nie widzieliśmy w naszym hobby. Ghost of Tsushima to kawał dobrej produkcji, z wymagająca walką i niezwykle przyjemną eksploracją XIII-wiecznej Japonii.

A Wy na jakim modelu PlayStation 4 zamierzacie odwiedzić dawną Japonię?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się