Ghost of Tsushima ładny krajobraz

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima z ciekawymi statystykami, m.in. liczbą pogłaskanych lisów

10 dni po premierze GoT PlayStation chwali się ciekawymi danymi dotyczącymi postępów graczy w produkcji.

Firma podzieliła się na Twitterze infografikami przedstawiającymi w cyfrach pierwsze 10 dni od debiutu Ghost of Tsushima. Okazuje się, że graczom udało się zrobić bardzo dużo: rozegrano 57,5 miliona pojedynków i pokonano 139,4 miliona wrogów. Wiadomo także, że łączny czas spędzony na koniu to 810,3 lat. Oprócz tego 28,1 miliona razy zagrano na flecie i napisano 14,2 wierszyków haiku.

Nie mogło także zabraknąć statystyk dotyczących lisów w produkcji: w ciągu pierwszych 10 dni od premiery GoT pogłaskano aż 8,8 miliona tych miłych zwierzaków.

Ghost of Tsushima zadebiutowało 17 lipca wyłącznie na PS4. W tytule wcielamy się w wojownika Jina Sakai i odpieramy atak Mongołów na wyspę Tsushima. Gra okazała się sporym sukcesem – świadczą o tym m.in. wysokie noty i bardzo dobra sprzedaż. Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się