Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – nowy gameplay pokazuje mechanizmy walki

Premiera Ghost of Tsushima odbędzie się już w piątek 17 lipca. Tymczasem Sony wypuściło nowy trailer, na którym pokazany został system walki w grze.

Krótki filmik ujawnia takie elementy rozgrywki jak strzelanie z łuku i walkę kataną. Na nagraniu widzimy również emocjonujące ataki z ukrycia i widowiskowe odbijanie strzał za pomocą śmiercionośnego ostrza.

Najnowsza produkcja od Sucker Punch przeniesie gracza do feudalnej Japonii z XIII wieku. Wcielając się w bohatera Jina Sakai, zmierzymy się z najazdami ze strony Mongołów.

Warto też wspomnieć o innych informacjach dotyczących Ghost of Tsushima, które publikowaliśmy ostatnio. Tutaj prezentujemy całkiem świeży launch trailer, będący swego rodzaju podsumowaniem tego, czego możemy oczekiwać po produkcji. Natomiast pod tym adresem przedstawiamy parę ogólnych informacji na temat tytułu, takich jak bronie, system rozwoju czy zakończenia.

I jeszcze jedna rzecz: jeśli zastanawiacie się, czy kupić produkcję, być może decyzję podejmiecie szybciej po zapoznaniu się z naszą recenzją.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się