Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – nowa aktualizacja doda tryb kooperacji i Nową Grę Plus

Już wkrótce do Ghost of Tsushima zawita gigantyczna aktualizacja. W grze pojawi się chociażby wyczekiwany tryb kooperacji i Nowa Gra Plus.

Ghost of Tsushima było dla wielu osób grą generacji. Najnowsze dzieło Sucker Punch zebrało bardzo wysokie oceny i na szczęście nie zakończyło jeszcze swojego rozwoju. Jakiś czas temu otrzymaliśmy zapowiedź sporej aktualizacji, a teraz wiemy, co dokładnie się w niej pojawi.

Pierwszą, największą zmianą będzie dodanie trybu Legends, który pozwoli na kooperację między graczami. Śmiałkowie będą mogli wykonywać specjalnie zaprojektowane zadania główne, a także walczyć na arenie z hordami przeciwników. Za swoje postępy gracze otrzymają specjalny sprzęt i umiejętności.

Co więcej dodana zostanie możliwość rozgrywki w trybie Nowej Gry Plus. Pozwoli to na ponowne ukończenie produkcji, jednak z odblokowanym w poprzednim podejściu sprzętem i umiejętnościami. Dodatkowo w trybie tym pojawi się nowe wyposażenie, umiejętności oraz… koń!

Na tym nowości się nie kończą. W trybie jednoosobowym pojawi się też nowy gatunek kwiatów, handlarz i wiele więcej. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Aktualizacja trafi do gry już 16 października, czyli w następny piątek. Do zabawy w kooperacji wymagany będzie PlayStation Plus, a odblokowanie go będzie wymagać przypisania go do konta przez PlayStation Store.

Ghost of Tsushima jest dostępne tylko na PlayStation 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się