Za 3 dni premiera polskiej gry, która może nieźle namieszać

Ten nowy dreszczowiec powinien dostarczyć sporych wrażeń.

Cenega przypomina, że gra Get Even, której twórcą jest gliwickie studio The Farm 51, trafi do sprzedaży równocześnie ze światową premierą w ten piątek, 23 czerwca. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Za polską lokalizację odpowiadają twórcy gry.

Get Even to gra utrzymana w konwencji dreszczowca, w której akcję śledzi się z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Stawia fundamentalne pytania dotyczące pojmowania sprawiedliwości i rzeczywistości. Gracze będą musieli stawić czoła przeciwnikom, zbierać wskazówki, a meandry fabuły odkryją prowadząc dialogi oraz eksplorując interaktywne otoczenie. Za muzykę w grze odpowiada Olivier Derivière (Remember Me, Assassin’s Creed IV Freedom Cry), który łączy przy tym tytule elektroniczne brzmienie z żywą muzyką symfoniczną, nagraną i zmiksowaną z zastosowaniem techniki 3D przy współpracy z orkiestrą filharmonii brukselskiej w Galaxy Studios z siedzibą w Belgii. Aranżacje Derivièra cechuje szeroka skala emocjonalna, będąca w bezpośrednim związku z wydarzeniami gry.

Cole Black budzi się w starym, opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jest zdezorientowany. W jego głowie kłębią się pytania, przenikające się z mglistymi wspomnieniami. W zasadzie pamięta tylko próbę uratowania młodej dziewczyny z przytwierdzonym ładunkiem wybuchowym, przetrzymywanej w charakterze zakładniczki. Z dziwnym urządzenie odczytującym i odtwarzającym ludzkie wspomnienia, Black udaje się w podróż w głąb własnego umysłu, by odkryć prawdę o swojej przeszłości. Każdy jego krok śledzi tajemniczy Red, którego intencje trudno odgadnąć.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 (KOMENTARZE) “Za 3 dni premiera polskiej gry, która może nieźle namieszać

 • 21 czerwca 2017 at 06:32
  Permalink

  Polska gra bez dubbingu ??? W życiu tego nie kupię… Za lekceważenie polskiego klienta.

  Reply
  • 21 czerwca 2017 at 09:55
   Permalink

   Akcja gry zlokalizowana w UK z polskimi głosami? Chryste… jednak polska cebula zdubbingowałaby wszystko, tylko żeby wszystko było po Polsku 😀

   Reply
 • 21 czerwca 2017 at 05:23
  Permalink

  Gra jest już dostępna na steam od północy 21 czerwca, więc macie błędne informacje.

  Reply
 • 20 czerwca 2017 at 23:38
  Permalink

  Czekałem na taką grę. Kupuję.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: