Jak wygląda impreza okiem psychopaty? Zobaczcie zwiastun polskiego thrillera

Twórcy zapraszają na herbatkę.

W sieci wylądował nowy zwiastun gry Get Even tworzonej przez polskie studio The Farm 51 (na ich koncie są między innymi: NecroVision, Painkiller Hell & Damnation oraz Deadfall Adventures). Wideo o wdzięcznej nazwie Impreza, pokazuje mocny klimat produkcji.

W grze wejdziemy w skórę Cola Black’a, który budzi się w opuszczonym pomieszczeniu i jego jedynym, mglistym wspomnieniem jest próba uwolnienia nastoletniej dziewczyny, do której przyczepiony jest ładunek wybuchowy. Poza tym nasz bohater nie pamięta niczego.

Get Even nie będzie typową strzelaniną, w której po prostu likwidujemy kolejnych przeciwników. Polski deweloper buduje klimat produkcji tajemniczą historią, w której będziemy musieli oddzielić prawdę od złudzeń. Stawiając na fabułę, twórcy gry zrezygnowali z jakiejkolwiek formy walki sieciowej.

Gracz będzie miał za to możliwość przejścia dwóch kampanii, które pokażą te same wydarzenia, z perspektywy dwóch walczących ze sobą bohaterów. Jak podkreśla deweloper, obydwie kampanie różnić się będą w założeniach gameplay’owych, a sama historia zostanie opowiedziana przede wszystkim poprzez elementy rozgrywki, eksplorację oraz interakcję z otoczeniem, a nie przez typowe dialogi i sceny filmowe.

Premiera Get Even została zaplanowana na 26 maja, kiedy to tytuł wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.